Nga volejbolliste në modele; bukuroshja Rocio ‘i ka ndezur’ të gjithë

Është 29 vjeç, ka qenë volejbolliste dhe tani ka ndezur fantazinë e gjinisë mashkullore me pozat e saj ku shpesh shfaqet gjysmëe zhveshur. Kjo është Rocio Moranda, bukuroshja peruane që shkëmbeu sportin me profesionin e modelingut.  Fotot e saj topless tashmë kanë pushtuar internetin, ndërkohë që në drejtim të saj kanë vërshuar kritika të shumta, gjë që mesa duket Rocios nuk i bën aspak përshtypje. ‘Ata që më fyejnë u bëj bllok dhe i eliminoj mesazhet groteske. Asgjë nuk më bën përshtypje sepse e di se kush jam dhe jeta ime nuk ka skandale-është shprehur Rocio Moranda-skandali i vetëm që kam është trupi im. Nuk hyj në lidhjet e askujt dhe nuk e lejoj veten të më fyejnë në televizion’. Duke qëndruar te lidhjet sentimentale, edhe në këtë pikë nuk ke se çfarë të thuash për Rocion e cila është  e dashuruar me agjentin e saj dhe shumë shpejt ata do të bëhen prindër për të shkuar më pas në shkallët e altarit

sfidanti.al