Massimilliano Allegri, arrati dashurie me Ambra Angiolinin në mal

Arrati dashurie në vendet malore për Massimilliano Allegrin e Ambra Angiolinin. Trajneri I Juventusit duke përfituar nga ndërpretrja e kampionatit talian për shkak të ndeshjeve eliminatore të skuadrave përfaqësuese, I lejoi vetes disa ore relaksi në qetësinë dhe gjerlbërimin e Val Badias me shoëgirl e njohur italiane, me të cilënm po frekuentohet prej disa muajsh. ‘Provat’ e kësaj arratie janë zbuluar nga e përjavshmja ‘Chi’ e cila ka mundur të sigurojë fotografitë e ciftit teksa I gëzohen diellit në ‘Utia de Bioch’.

sfidanti.al