Martese ne tenis; Agniezka Radwanska shkon në altar

Atmosfera e dasmave ka mbërritur edhe në botën e tenisit. Ajo që i tha lamtumirën përfundimtare beqarisë ishte Agnieszka Radwanska. Tenistja polake, 28 vjeç, lidhi kurorë në një ceremoni të zhvilluar në Krakovia me të fejuarin e saj Daëid Celt, që është pjesë e stafit të saj teknik. Mes të ftuarve në martesën e tenistes Radwanska ishin edhe 2 miket e saj; Angelique Kerber dhe Caroline Wozniacki. Nuk na mbetet tjetër vecse të urojmë Radëanskën për një jetë të lumtur e plot dashuri.

sfidanti.al