Keçi dhe seksi kur përzihen në një video.. shpërthen skandali

Një video me përmbajtje seksuale, ku shfaqet dy herë kampionia Saraya-Jade Bevis me dy keçistë të tjerë, ka bërë zhurmë të madhe në botën e WWE. Vetë keçistja ka konfirmuar se ajo është viktimë e një videoje seksi që është postuar online së fundmi. Ajo pretendon se celulari i saj është hakuar.

“Fotografi private dhe personale të miat janë vjedhur dhe fatkeqësisht janë shpërndarë në publik pa pëlqimin tij”, – ka shkruar britanikja në Twitter.

Në një video të publikuar online, Saraya-Jade Bevis shfaqet teksa performon vetëm me një lodër seksuale, në një tjetër duke bërë seks oral, ndërsa në të paktën 3 video shihet teksa bën seks me meshkuj. Madje, në një nga këto video, shfaqet duke bërë seks me dy keçistë të tjerë: Xavier Woods dhe Brad Maddox. Imazhe të tjera të bëra publike tregojnë “selfie” të saja në banjë. Saraya-Jade Bevis, e njohur si Paige, është e fejuar me ish yllin e WWE Alberto Del Rio. Aktualisht, ajo është e pezulluar nga WWE pasi në testet anti-doping ka rezultuar pozitive. Tanimë, pritet që WWE të marrë masa të tjera kundër ish kampiones së keçit.