Ja kush është e fejuara e blerjes në të re të Interit, Danny Klaassen

Interi kompletoi një goditje në mesfushë gjatë orëve të fundit të merkatos teksa afroi holandezin Davy Klaassen. Bashkë me ish-lojtarin e Ajax, në kryeqëndrën e modës do të udhëtojë edhe e fejuara e mesfushorit 30-vjeçar, një nga femrat më me klas në vendin e saj. Quhet Laura Benschop dhe shumë shpejt do të vendosë kurorë me lojtarin e Interit.