Gruaja e Dani Alveshit në krah të të shoqit për akuzat seksuale!

Është tifoze me të, është edhe bashkëshorte. Hoana (Joana) Sanz, modelja që është gruaja e Dani Alveshit, i ka dalë në krah mbrojtësit brazilian pas akuzave që po i bëhen për sulm me bazë seksuale ndaj një gruaje në një diskotekë të Barcelonës. Ajo ka falenderuar publikisht për mbështetjen e dhënë nga shumë tifozë dhe njerëz, ndërsa ka botuar një mesazh në rrjetet sociale, me diçiturën “së bashku”.

Sfidanti.al