Futboll dhe spektakël; martesë në horizont mes Kragl dhe Alesia Makarit

Futbolli dhe spektakli ndërthuren përsëri me sukses. është ky rasti i lojtarit të Foxhas, Oliver Kragl, që më parë ka qenë pjesë e Frozinones dhe shoë girl Alesia Makari, fituese e një edicioni të ‘Big Brother VIP’. Cifti shumë shpejt do të shkojë drejt altarit për të kurorëzuar historinë e tyre të dashurisë në martesë.

Ishin vete futbollisti dhe Alesia Makari që konfirmuan lajmin e gëzuar gjatë një interviste me moderatoren e njohur italiane Barbara D’Urso që i kishte ftuar ata në emisionin e tsaj ‘Domenica Live’ që transmetohet në televizionin Canale 5 të platformës ‘Mediaset’.

sfidanti,al