Emanuela Jakuinta zbukuron fanelën e Higuain

Që Emanuela Jakuinta është një tifoze e zjarrtë e Juventusit, kjo nuk është një gjë e re. Opinionistja bukuroshe e televizioneve ka bërë një set fotografik intim, por të lidhur me dashurinë e saj për skuadrën kampione të Italisë dhe për ta ilustruar ka zgjedhur fanelën e Higuain, sulmuesit që mbërriti tek bardhezinjtë gjatë merkatos së verës dhe menjëherë është kthyer në idhull për tifozët juventin.