E fejuara e Djordjevic, Jovana nuk është gati t’u thotë lamtumirën tifozëve lazialë

Quhet Jovana dhe është e fejuara e Filip Djordjevic. Gjatë gjithë kësaj kohe bukurioshja brune i ka mahnitur tifozët e Lazios me fizikun e saj nëpërmjet rrjeteve sociale, një ‘spektakël’ të cilin ata duket se do ta humbasin, duke qenë se futbollisti është shumë pranë largimit të tij nga lazialët.Megjithatë duket se Jovana nuk është dhe aq shumë gati t’u thotë lamtumirën tifozëve të skuadrës bardhekaltër dhe tashmë vazhdon të publikojë foto mahnitëse që të lënë pa mend.

sfidanti.al