Damaris Lopez, frymëzimi i sulmuesit Mariano Diaz

Damaris Lopez është një modele domenikane, por shumë e njohur edhe në ambjentet e Realit të Madridit. Gjithçka falë sulmuesit të ri të skuadrës së Zinedine Zidane, Mariano Diaz, të cilin me Lopez (e cila shquhet për linjat e saj ekstravagante), e lidh kombësia dhe jo vetëm.