Bayern-Real Madrid, ja kush është bukuroshja që mban flamurin shqiptar

Ndeshja e parë gjysmëfinale mes Bayern Munich dhe Real Madrid ka zbuluar një “perlë”. Një vajzë, e veshur me flamurin shqiptar mori vëmendjen e kamerave në stadium, duke pushtuar edhe rrjetet sociale. Shpejt u zbulua që ishte Azra, bukuroshja që mbante flamurin kuqezi është shqiptare nga Maqedonia e Veriut. Në stadium, ajo ishte e shoqëruar me të fejuarin, por ishin fotot e saj ato që kanë bërë xhiron e rrjetit.

sfidanti.al