Murinjo kunder ICC: Nuk do te paguaja per ta pare

International Champions Cup nuk duhet marre seriozisht. Ai qe e ka leshuar nje deklarate te tille eshte trajneri i Mançester Junajtid, Zhoze Murinjo qe duket se e shqetesoi shume humbja 4-1 ndaj Liverpulit.

‘Atmosfera eshte e mrekullueshme, por po te isha mes publikut, nuk do te shpenzoja para per te pare International Champions Cup-tha Murinjo-humbja e formacionit C nuk me mesoi asgje. Nuk jemi ketu per  te permiresuar skuadren. Sançez eshte sulmuesi yne i vetem dhe i shkreti beri me te miren e tij’.

Sfidanti.al