Kur lodron Nejmar me belin, Mesi dhe Suarez bëjnë tifo

Neymar ishte në forme me topin dhe i lumtur shpirtërisht gjatë stërvitjes së djeshme. Sulmuesi i Barcelonës është kapur nga kamerat duke vallëzuar gjatë ushtrimeve, derisa Luis Sarez dhe Lionel Messi nuk kanë mundur të ndalen së qeshuri me veprimin e brazilianit.Madje Suarez nxitet shumë nga gjestet e brazilianit, të cilat shtojnë alegrinë: ” Nejmar ka talent edhe për të krijuar klimën gazmore”