Gjesti i Pikese, u kerkoi tifozeve te mos fyejne Serhio Ramos

‘El Clasico’ mes Barcelones dhe Realit te Madridit e fituar nga katalanasit 5-1 vazhdon te jete lajm ne mediat boterore dhe tashme po publikohen detaje te ndryshme nga kjo perballje. Nje prej momenteve qe eshte zbuluar dhe qe nuk eshte vene re qe ne fillim eshte nje episod qe ka si protagoniste Serhio Ramos dhe Xherard Pikè.

Ne nje moment te sfides, tifoze te Barcelones filluan te leshojne fjale fyese ne drejtim te kapitenit te Realit te Madridit, Serhio Ramos per shkak te nje faulli te shkaktuar ndaj Rafinjes. Ne kete moment, Pikè ngriti doren dhe me gishtin tregues te tij u kerkoi atyre qe te mos i vazhdonin fyerjet e tyre ne drejtim te Ramosit, imazh qe u shfaq edhe nga #Vamos.

Sfidanti.al