Tyson Fury e ben serish: Ofron spermën e tij për 60 mijë Euro

Tyson Fury rikthehet të bëjë deklarata që habisin mbarë boten.Pasi ftoi Anthony Joshua në një duel në ring, boksieri britanik vendosi të reklamojë me forcë, organet intime dhe…spermën dhe këtë e bën duke përdorur rrjetet sociale.  I cilësuar si ‘Mbreti i Ciganëve’, Fury publikoi njoftimin: ‘Ata që duan një fëmijë,kampion i padiskutueshëm bote në peshat

Vazhdoni leximin →