Sofija Milosevic, pushime romane me Luka Jovic

Kushdo e kujton Sofija Milosevic si modelen që ka pasur një lidhje dashurie me Adem Ljajic. Tashmë ajo nuk është më me ish futbollistin e Romës dhe duket se ka gjetur një dashuri të re; bëhet fjalë për sulmuesin e Realit të Madridit, Luka Jovic. Cifti tashmë e ka shfaqur hapur këtë lidhje mes tyre

Vazhdoni leximin →

Sofija Milosevic; bukuroshja serbe që rivalizon me Wanda Narën

Wanda Nara, bashkëshortja e Mauro Icardit, ka gjetur prej kohësh një rivale të denjë për titullin e partneres më sexy të futbollistëve(WAG). Bëhet fjalë për Sofija Milosevic, e fejuara e Adem Ljajic, aktualisht futbollist i Torinos, e cila duket se ka tërhequr jo pak vëmendjen në Itali dhe të mendosh se Ljajic gjatë verës së

Vazhdoni leximin →