Barcelona, më në fund zbret në fushë treshja sulmuese MSG

Tifozët katalanas duhet të jenë të lumtur, dhe të përpiqen të harrojnë vuajtjet e Championsit. Skuadra e tyre e zemrës do të ketë mundësi sonte në fushën e Granadës, të hedhë në fushë “artilerinë e rëndë”, treshen më të mirë sulmuese që ka. Lionel Mesi, Luis Suarez e Antuan Grizman do të zbresin për herë

Vazhdoni leximin →