Cfarë po ndodh me Dembele? Ka pësuar 8 dëmtime

Osman Dembekle duket si një futbollist prej kristali te Barcelona. Sulmuesi francez pësoi një dëmtim vetëm 1 orë para nisjes së sfidës me Getafen duke detyruar Valverden të ndryshojë sërish formacionin.  Ky  i pësuar këtë të shtunë ishte dëmtimi i 8 i Dembelesë. Për këtë sezon, fillimisht Dembele ndjeu disa shqetësime në ndeshjen e San

Vazhdoni leximin →

Prapaskenat e cështjes Neymar: Rakitic e Todibo pranuan PSG, por jo Dembele

Barcelona dhe Paris Sën zhermen vazhdojnë bisedimet mes tyre për të zhbllokuar cështjen e kthimit të Nejmar në Camp Nou. Sipas asaj që publikohet te e përditshmja franceze ‘L’Equipe’, 2 prej futbollistëve që ishin të përfshirë në këto tratativa e kishin pranuar kalimin te kampionët e Francës për t’u shkëmbyer me sulmuesin brazilian. Bëhet fjalë

Vazhdoni leximin →