Shokohet Euroleague, sulmohen 3 arbitra

Një episod i shëmtuar trondit Euroleague në basketboll; arbitri italian Luigi Lamonica dhe kolegët e tij Damir Javor dhe Emin Mogulkoc u sulmuan nga persona të panjohur pas përfundimit të ndeshjes mes Panathinaikos dhe Barcelonës e fituar nga kjo e fundit 92-81. Arbitrat ishin duke u kthyer në hotelin e tyre kur persona me motorë

Vazhdoni leximin →