Një fundjavë në.. gijotinë: “Fluturojnë” tri koka trajnerësh në Europë!

Fundjava që kaloi, ka qenë malinje (e keqe) për disa trajnerë në Evropë, pasi “fluturuan” tri koka të tyre. Anderlehti, klubi më me shumë trofe në Belgjikë, shkarkoi trajenrin Rene Vajler, ndërkohë që u liruan nga detyrat trajnerët e Volfsburgut dhe të Alaveshit spanjoll. Anderlheti, mbas nëntë javësh të kampionatit kombëtar, ka arritur që të

Vazhdoni leximin →