Ski dhe futboll; Lara Gut e dashuruar me Valon Behramin

Lara Gut ka gjetur dashurine. Skiatorja zvicerane 26 vjeçare konfirmoi lidhjen e saj me futbollistin e Udinezes, Valon Behrami nepermjet nje postimi te gjate ne rrjetet sociale.

‘Ne te kaluaren gjithnje kam pasur pershtypjen se me mungonte diçka-shkruante Gut ne postimin e saj-ishte sikur nuk isha e plote dhe kam menduar se kishte te bente me skite. Por kete dimer e kuptova se cila ishte pjesa qe me mungonte dhe qe nuk kishte te bente me sportin; behet fjale per dashurine. Me Valonin zbulova forcen e te qenit çift dhe te pasurit dike prane qe te te mbaje doren dhe qe nuk te le kurre vetem.

Veren e kaluar isha duke pire çaj me Daniele Fincin qe me pyeti nese isha e dashuruar dhe une i thashe jo dhe ai u pergjigj: “uroj qe te te ndodhe shpejt sepse eshte gjeja me e bukur qe te ben te ndihesh mire”. Ke te drejte Dani, tani e kuptoj se cfare deshe te thoshe dhe Valon eshte gjeja me e bukur qe me ka ndodhur-