Me mendjen vetëm te Ferrari; Lëklerk mbyll historinë e dashurisë me Xhadën

Të qenit pilot I Ferrarit është një punë me kohë të plotë për Sharl Lëklerk. Piloti nga Monako I Kokëkuqes italiane që po spikat me formën e tij në këtë sezon të Formula 1 duket se nuk ka shumë kohë të lirë për t’I dedikuar jetës personale të tij dhe dashurisë. Dhe në fakt, impenjimet e tij me Ferrarin e kanë nxjerrë jashtë loje të dashurën e tij, Xhada Xhani nga Napoli duke I dhënë fund edhe lidhjes me të.

Është vetë napoletania që ka konfirmuar ndarjen e saj nga Sharl Lëklerk nëpërmjet një lidhjeje live me fansat e saj në Instagram. ‘Sharl më la, dëshirn që t’I dedikohet vetëm Ferrarit-tha në lidhjen e saj direkte Xhada Xhani.

Sfidanti.al