Ka histori dashurie qe mbyllen; Simone Zaza dhe Kiara ndahen pas 2 vitesh lidhje

Simone Zaza dhe Kiara Biazi i dhane funs nje historie dashurie 2  vjeçare. Hera e fundit qe ata u shfaqen ne rrjetet sociale se bashku ishte ne muajin janar me çiftin qe kishte shkuar me pushime ne Dubai. Pas kesaj duket se lidhja e tyre pati nje krize qe kulmoi me ndarjen perfundimtare te tyre.

Revista e perjavshme ‘Chi’ konfirmoi gjithçka ku theksohej se tashme Kiara eshte larguar nga banesa e Zazes qe ka ne Spanje. Por mesa duket kjo ndarje me Kiaren nuk e ka turbulluar aspak Zazen. Gjithnje sipas ‘Chi’, futbollisti i Valencias ka filluar menjehere te marre mesazhe nga nje vajze bombastike qe merr pjese ne nje reality show dhe qe e njeh mire futbollin.

Sfidanti.al