Gabigol-Rafaela, rindizet dashuria

Historia e dashurisë mes Gabigol dhe Rafaeleë vijon mes ulje ngritjesh. Cifti ishte ndarë përpara disa javësh, por duket se e kanë patur të pamundur që të qëndrojnë larg njëri-tjetrit, kështu që u ribashkuan. Rilidhjen e tyre e tregon emotikoni I fytyrës me sy plot dashuri që postoi sulmuesi I Flamengos që është në pronësi të Interit në foton e fundit të postuar nga mostra e Nejmarit, Rafaela në postimin e saj në Instagram.

Sfidanti.al