Emilie Nef Naf dhe Menez, rindizet dashuria

Emilie Nef Nef i kaloi pushimet verore në Kalabri, shumë pranë Reggios ku sapo ka gjetur skuadër ish bashkëshorti i saj Jeremy Menez. Dhe në fakt cifti duket se është ribashkuar gjë që vërtetohet nga fotot e shumta të postuara në rrjetin social Insagram si nga sulmuesi i Regginas ashtu edhe nga vetë modelja franceze.

Sfidanti.al