Agustina Gandolfo, pizhama me ngjyrat zikaltër.

Nuk është vetëm Lautaro Martinez ai që vesh ngjyrat zikaltër në fushën e lojës. Edhe e dashura e tij, Agustina Gandolfo e bën të njëjtën gjë dhe këtë ajo e vërteton me anë të rrjeteve sociale. Së fundmi, Agustina postoi në Instagram një foto ku ajo shfaqet e veshur me pizhama krishtlindjesh, pak përpara kohe, me stemën e Interit. Ky është efekti I dashurisë….

Sfidanti.al