Ozil dhe shakaja me Belerin: Mendon vetem per floket

Arsenali fitoi bindshem te dielen ndaj Stoke Sitit me rezultaton 3-0 me 2 gola te Obamejang dhe 1 te Lakazet. Pas fitores futbollistet e Topçinjve te Londres iu drejtuan rrjeteve sociale per te bere shakate me njeri-tjetrin. Eshte rasti i mesfushorit gjerman Mesut Ozil dhe mbrojtesit spanjoll Hektor Belerin.

Ky i fundit postoi nje foto ku ai shfaqej o veshur me kostum duke mbajtur nje tjeter ne dore te markes Cavallaro, nderkohe qe pas tij duket Naço Monreal me duar ne xhepa. ‘Kur Ozil shkon ne dhomat e zhveshjes. Te kam xhan vella!-shkruante Belerin qe gjeti pergjigjen e menjehershme nga Ozil.

‘Te dy e dime qe ti mendon vetem per floket me dhomat e zhveshjes. Eshte nje shaka. Edhe une te kam xhan vella!’.

E gjithe kjo tregon se te skuadra londineze mbreteron humori i mire i futbollisteve.

Sfidanti.al