Poçetino i hidheruar: Dominuam Juventusin, u eliminuam per 3 minuta

Minutat 64 e 67 rezultuan fatale per Totenhemin qe u eliminua nga Juventusi pavaresisht dominimit te tij ne fushen e lojes. Vete trajneri Poçetino e shfaqi hidherimin e tij per kete eliminim aspak te merituar.

‘Krijuam shume, por duhet edhe fat per te fituar-tha Poçetino pas ndeshjes-jam krenar, dominuam Juventusin. Ne te dyja ndeshjet luajtem me mire, por ne sfida te nje niveli kaq te larte, Juventusi ndryshoi rrjedhen ne 3 minuta. Jam i zhgengjyer, por edhe i lumtur pasi skuadra beri paraqitje shume te mire. Tani duhet te mendojme me pozitivitet dhe te punojme per t’u permiresuar akoma’.

Sfidanti.al