Belen Rodriguez e Iannone; çfarë shfaqje dashurie në televizion

Belen Rodriguez tashmë është e përfshire në Botërorin e MotoGP. Showgirl-ja argjentinase prej muajsh ka nisur një lidhje të re me pilotin Andrea Iannone, një lidhje që duket se po shkon mjaft mirë. Rodriguez e Iannone që shpesh kanë qenë protagonistë të kronikave rozë, ishin të ftuar në emisioninin Maurizio Costanzo Show për të treguar

Vazhdoni leximin →

Në kopertinën e revistës ‘Don Juan’, Daniela Ospina vendos të ‘joshë’ gjithkënd

Quhet Daniela Ospina dhe është bashkëshortja e James Rodriguez. Edhe pse është një volejbolliste profesioniste, 24 vjeçarja duket se është një mjeshtre edhe në fushën e modelingut. Mrs. Rodriguez  është shfaqur në kopertinën e revistës kolumbiane të specializuar për meshkuj ‘Don Juan’ teksa ka pozuar në veshje intime si për të joshur gjininë tjetër. ‘Sot

Vazhdoni leximin →

E ftuara e luksit në ‘el Clasico’; Julia Roberts ne ‘Santiago Bernabeu’

Aktorja hollivudiane, Julia Roberts ishte një ndër të ftuarit më të rëndësishëm në e ‘El Clasicon’ e së dielës mes Realit të Madridit dhe Barcelonës të luajtur në ‘Santiago Bernabeu’. E shoqëruar nga bashkëshorti i saj Danny dhe fëmijët, protagonistja e ‘Pretty Woman’ vizitoi ambientet e impiantit madrilen madje arriti të takojë edhe disa prej

Vazhdoni leximin →