Zidane s’paska dërguar mesazhe, por Ronaldo ju ka “pickuar”

Në dallim nga Gabriel Jesus, që kishte pranuar telefonat nga Pep Guardiola menjëherë pas nënshkrimit me Manchester City, këtë nuk e ka bërë Zinedine Zidane me Vinicius Junior. Vinicius, 16 vjeçar, gjatë verës u ble për 45 milionë euro nga Flamengo dhe do t’i bashkohet Realit në vitin 2019. “Guardiola telefonoi Gabriel Jesusin kur City

Vazhdoni leximin →