Maradona përqafon mikun Valderrama, dhe Maskotin rus

Nuk ishte në Moskë, Shën Petersburg apo Kazanj. Diego Armando Maradona nuk pati nevojë të shkonte deri atje për të takuar Maskotin e Kupës së Botës të vitit 2018 (Zabivaka), që do të mbahet në Rusi. Po ashtu, legjenda argjentinase takoi mikun e tij, ish-yllin kolumbian Karlos Valderrama, dhe këto “pjekje” ndodhën në Bahrein. Maradona,

Vazhdoni leximin →