Shkumbini me trajnere femër

Shkumbini ka ndërprerë bashkëpunimin me trajnerin Vladimir Gjoni dhe në krye të skuadrës do të vendoset turkja Ilknur Aktash. Prej disa kohësh ajo ka qenë pjesë e klubit peqinas si zëvendës trajnere dhe tashmë duket se do të marrë drejtimin e skuadrës së parë. Aktash do të qëndrojë në krye të Shkumbinit deri sa të 

Vazhdoni leximin →