De Biazi në tribunë, Italia ia bën gati..”ushqimin”!

Prania e Xhani De Biazit në tribunën e stadiumit të Ravenës për ndeshjen mes skuadrave U-17 të Shqipërisë dhe Italisë, por edhe aktivizimi në fushë i dy lojtarëve me origjinë shqiptare te të kaltërit ka ngritur shumë pikëpyetje. Ashtu siç ka ndodhur me Zvicrën në të shkuarën, tani janë italianët që druhen se disa talente

Vazhdoni leximin →