Fanelë e veçantë për Musa, ja si mund të lexohet akrobati i Fenerbahçes

Turqit e Fenerbahçes janë kthyer në surpriza e rrjeteve sociale, për hir të fantazisë së tyre, për të nderuar futbollistin Musa Sou. Numri dhe emri i sulmuesit të përfaqësueses së Senegalit është printuar mbrapsht, kjo për shkak të golave të tij të shpeshtë me roveshiatë. Vetëm kështu, kundërshtarët mund ta lexojnë normal pjesën e pasme

Vazhdoni leximin →