Flojd Mejuedhër, 800 milionë arsye për të kërcyer hip hop!

Kjo është shifra e parave që besohet se Flojd Mejuedhër ka në bankë. Të paktën kështu shkruajnë mediat amerikane dhe britanike. Ish-boksieri amerikan, i tërhequr prej një viti, thjesht po shijon jetën në luksin më të shfrenuar dhe në mënyrën më të shpenguar të mundshme. i biri i një tjetër ish-kampioni bote, Flojd Junior kurrë

Vazhdoni leximin →