Mbarojnë hapat fals…Tirana respekton Josën

Tirana – Teuta ishte vërtetë një ndeshje për t’u ndjekur, qoftë edhe për faktin se bardhebluve u është kthyer Mirel Josa dhe Magani kishte kthyer Teutën te fitorja. Dhe pas përfundimit të 90 minutave, konkluzioni është, që ndeshja u ngrit mbi nivelin mesatar, duke e justifikuar interesimin e tifozëve. Shkëndijat e para i dha që

Vazhdoni leximin →