Vettel, dëgjoje Marchionnen: të mos e humbasin besimin

Sebastian Vettel është disi i dorëzar në luftën për titullin kampion në Formula 1, por jo Sergio Marchionne. Presidenti i Ferrarit  i kërkoi skuadrës së tij të vijojë betejën për të ngushtuar diferencat me Hamilton dhe Mercedes  dhe nuk kapet aspak pas munges së fatit. “Nuk flas për fat të keq, pasi nuk i besoj-tha

Vazhdoni leximin →