Malkom me pushime në Ibiza me të dashurën dhe miqtë e tij

Barcelona tashmë i ka mbyllur llogaritë me kampionatin spanjoll edhe pse ka edhe një ndeshke të për t’u zhvilluar këtë fundjave. Për këtë arsye futbollistët e skuadrës së parë i shfrytëzuan në maksimum 3 ditët që kishin pushim përpara kthimit në stërvitje. Disa prej këtyre lojtarëve vendosën që të largoheshun nga Barcelona për t’i kaluar

Vazhdoni leximin →