Golden Stejt, tjetër sukses; mposht edhe Bruklin Nets

Golden Stejt regjistroi një tjetër fitore dhe tashmë e sheh veten sërish në krye të renditjes në Konferencën e Perëndimit në NBA së bashku me Hjuston Rokets. Në ‘barclays Center’ të Nju Xhersit, kampionët në fuqi të Uorriors mposhtën Bruklin Nets 118-111 në një sfidë ku vetëm në 24 minutat e oara krijuan një avantazh

Vazhdoni leximin →