Sergio Ramosi, ose “9-ta e fshehur” e Realit të Zidanit

Ka shënuar 10 gola në këtë sezon, dhe ka dhënë dy asistë. Ka realizuar shtatë gola në 6 ndeshje të ligës spanjolle, duke qenë vendimtar në 5 prej tyre. Le t’i numërojmë: Vijarreal, Deportivo, Barcelona, Malaga, Betis. i vetmi rast që nuk vlejti ishte ndaj Osasunës, kur Madridi humbi. Zinedin Zidan e ka pra një

Vazhdoni leximin →