Shpresa ekziston, Barcelona i bën ofertë Gavit

Të dyja palët janë shprehur se dëshirojnë të mos ndahen, por kjo do të provohet nga faktet. Deri tani nuk ka marrëveshje për rinovim kontrate mes Barcelonës dhe Gavit, e futbollisti nga Andaluzia edhe mund të zgjedhë të largohet. Sidoqoftë, mediat spanjolle shkruajnë se klubi katalanas i ka bërë një ofertë mesfushorit 17-vjeçar. Nuk thuhet

Vazhdoni leximin →