Kosova, shansi i fundit i turqve… në stadium edhe Erdogan

Turqia e ka nisur shumë keq fushatën eleminatore për Botërorin “Rusia 2018”, ndërkohë që sot në 18:00 do të presë në Antalia përfaqësuesen e Kosovës. Në Grupin I, pas tre ndeshjeve të luajtura, turqit kanë vetëm dy pikë të grumbulluara, një më shumë se Finlanda dhe Kosova që ndajnë vendin e fundit të tabelës. Por

Vazhdoni leximin →