Quhet Charlie Riina, dhe është modele kanadeze

Charlie duket e mrekullueshme në setin e saj të fundit, ku si per ironi eshte vendosur pranw fotos sw Granit Xhakes, njw nga futbollistwt qe kishte premtuar se do ta fundosnin Siitin ne tempullin e tyre “Etihad” Ajo është një tifoze e flaktë e Manchester Cityt dhe u gëzohet fitoreve të kësaj skuadre. Charlie e

Vazhdoni leximin →