Serxhio Ramos, rikthehet tek “filmi i keq” i pështymës

Mediat spanjolle kanë akuzuar me pamje filmike Sergio Ramosin, se ka pështyrë Iago Aspas gjatë ndeshjes së Kupës së Mbretit, të cilën Real Madridi e humbi në “Bernabeu”, kundër Celta Vigo. Në video shihen qartë imazhet e ofendimit dhe episodi i pështyrjes së kundërshtarit. Pra, kapiteni i “Los Blancos” bëhet sërish personazh në një kapitull

Vazhdoni leximin →