NBA, Brooklyn Nets; 2 lojtarë pozitivë me Covid-19

Janë DeAndre Jordan dhe Spencer Dinwiddie, basketbollistët e Brooklyn Nets ata që kanë rezultuar pozitivë me coronavirus. Lojtari që luan në pozicionin e qendrës, Jordan teksa bëri të ditur pozitivitetin e tij theksoi gjithashtu se nuk do të bashkohet me skuadrën për rifillimin e kampionatit të NBA në Orlando të Floridas. Ndërkaq, më herët ishte

Vazhdoni leximin →