“Ujku “Bajern, ruaji golat për rivalët, mos mbyt me gola  ..vegjëlinë!

Bajerni i Mynihut u dha fund përgatitjeve të tij pragsezonale, duke shënuar në ndeshjen e fundit fitoren e thellë 23-0 dhe “viktimë” e klubit hegjemon gjerman ra klubi amator Rotax-Eger, në portën e të cilit bavarezët shënuan gol pothuajse në çdo katër minuta. Për herë të parë në këtë ndeshje luajti pjesëtari i përfaqësueses franceze,

Vazhdoni leximin →