Pato, përse të ka ikur mendja nga aktorja myslimane kineze?!

Pato njihet nga të gjithë ata që ndjekin futbollin si një sulmues i talentuar, ndonëse shpesh i pafat me dëmtimet. Njihet edhe për historinë e tij të dashurisë me vajzën e Silvio Berluskonit, Barbarën. Gjithsesi, nga Barbara është ndarë prej kohësh dhe ajo besohet se është e lumtur me dikë tjetër, ndërsa Pato për momentin

Vazhdoni leximin →

Federika Nargi e kthen shtëpinë në palestër

Federika Nargi, pas lindjes së fëmijës i kthehet stërvitjes. Modelja dhe aktorja nuk shkon më në palestër, por ka zgjedhur një trajner personal, si dhe ndjek këshillat e Alesandro Martit. Në fakt, shtëpia e saj në Milano është kthyer në një palestër dhe në kohën e ushtrimeve, nargi është gjithmonë nën shoqërinë e një eksperti

Vazhdoni leximin →

Elisabet Harli… çdo të thotë të vraposh

Elisabet Harli është në një formë perfekte, megjithëse sapo ka mbushur 51 vjeç. Aktorja e madhe është shfaqur sërish me bark të sheshtë, këmbë të tonifikuara, ende e bukur për t’u parë. Dhe asgjë nuk është e rastësisme, por në të kundërt e ka një sekret. “Nuk bëj shumë ushtrime – ka thënë Harli për

Vazhdoni leximin →