Tania Kanjoto behet nene; sjell ne jete vogelushen Maja

Tania Kanjoto behet nene, nje jave para kohes se parashikuar. Sportistja italiane e hedhjes nga trampolina solli ne jete vajzen e saj te cilen ajo dhe bashkeshorti Stefano Parolin vendosen ta quajne Maja.

Vogelushja peshon 3 kg e 40 gr dhe lajmi u publikua nga vete Federata Italiane e Notit. Per 32 vjecaren tani nis nje jete e re; ajo e nenes.

‘E shoh lindjen e femijes si nje hedhje ne boshllek, jo si ato qe bej une ne pishine sepse jam mesuar. Kjo eshte dicka tjeter, mund te pergatitesh sa te duash, por asnjehere gjerat nuk jane ashtu sic imagjinon-u shpreh Tania Kanjoto.

Sfidanti.al