Lindsey Vonn ‘çmend’ rrjetet sociale; vertikale thuajse lakuriq ne Karaibe

Lindsey Vonn dhe i dashuri i saj i ri, trajneri në NFL, Kenan Smith ‘janë arratisur’ drejt Caraibeve për të shijuar disa ditë pushimesh me skiatoren amerikane që nuk hezitoi që të ‘rrëfejë’ këtë aventurë të saj në rrjetet sociale me skiatoren që u bë protagoniste e disa fotove epshndjellëse të cilat po bëjnë xhiron e botës.

Në një prej këtyre fotove, Vonn shfaqet praktikisht lakuriq duke bërë vertikalen në breg të detit. Skiatorja amerikane, 32 vjec e njohu Kenan Smith gjatë periudhës kur ajo ishte duke u aftësuar nga dëmtimet me trajnerin që i qëndroi pranë në cdo moment të vështirë

 

sfidanti.al