Lazio, sekreti i Kaisedos; bukuroshja Maria Garsia

Kaisedo nuk ka luajtur shume, por se fundmi eshte shfaqur ne nje forme te shkelqyer dhe po tregon impenjimin maksimal.  Jo te gjithe e dine, por Kaisedo qe gjate kesaj jave ka gjetur dy here rrugen e rrjetes ne ndeshjet e Lazios, ka sjelle me vete ne Rome edhe Maria Garsian.

Maria Garsia nuk eshte as me pak e as me shume, por bashkeshortja e futbollistit e cila me format e saj fizike qe i shfaq ne postimet e saj ne rrjetet sociale, po i ‘çmend’ tifozet laciale dhe jo vetem. Mjafton te shihni foton e kesaj bukurosheje per te kuptuar arsyen e ‘çororditjes’ te tyre.

Sfidanti.al